Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Mart’ta 1 Doları Geçebilir!

Kripto dünyasının büyük bir kısmı yıllardır görülmemiş ilerlemeler kaydetti. Bu yüzden, bazı varlıklar şu anda diğerlerinden daha iyi yatırım fırsatlarını temsil ediyor. Bunlardan bazıları hala cent cinsinden fiyatlara sahip. Kripto uzmanı Ana Zirojevic’e göre, bunlardan bazıları yüksek kazançlarla 1 dolar işaretini aşabilir. Uzman bu potansiyele sahip 3 altcoin paylaşıyor.

İlk sıradaki altcoin: Decentraland (MANA)

Bunu potansiyeli olan kripto paralardan biri, kullanıcıların para kazanabilecekleri arsalar satın almalarına olanak tanıyan Decentraland. Kripto analisti Ali Martinez, kısa süre önce MANA’nın “‘depresyon’ evresinden yeni çıktığı”nı söyledi. Ayrıca, “bol miktarda yukarı yönlü potansiyel”e sahip olduğunu belirtti.

MANA piyasa döngüsü. Kaynak: Ali Martinez

En son grafiklere göre, MANA 0,6929 dolardan el değiştiriyordu. Bu da günlük %8,22’lik bir artışa işaret ediyor. Ayrıca, altcoin haftalık grafiğinde yaklaşık %12,6 kazanç elde etti. Bunun yanı sıra geçtiğimiz ay boyunca %57,5’lik daha önemli bir ilerleme kaydetti.

İkinci sıradaki 1 dolar adayı: Cardano (ADA)

Sırada, popüler bir proof-of-stake (PoS) platformunun yerel tokenı olan Cardano (ADA) var. Bu alcoin önceki yükseliş döngüsünü taklit ediyor gibi. Ayrıca, olumlu hareketleri devam ederse, Martinez’in de gözlemlediği gibi, sadece 1 dolara değil, belki de çift haneli rakamlara doğru parabolik bir koşuya bakıyor olabilir.

Cardano fiyat hareketi analizi ve tahmini. Kaynak: Ali Martinez

Bu arada Cardano, en son verilere göre, basın saatine göre son 24 saatte %03,85 artışla 0,7484 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca, önceki yedi gündeki %12,22’lik kazancını korudu. Dahası, geçtiğimiz ay fiyatına %52,5 ekledi.

Son sıradaki altcoin: XRP (XRP)

XRP, göreceli güç endeksi (RSI) ve hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD) dahil olmak üzere güçlü göstergeler sergiliyor. Kripto analisti Dark Defender, XRP için “6 yılın uyanışını” öngörüyor. Bu bağlamda token, tüm hedefleri karşıladığı için muhtemelen 1 dolara doğru ilerliyor.

XRP fiyat hareketi analizi ve tahmini. Kaynak: Dark Defender

Şu anda, XRP’nin fiyatı 0,625 dolara ulaşmış durumda. Bu da günlük grafikte %2,7’lik bir ilerlemeyi temsil ediyor. Ayrıca, geçen hafta yukarı yönde %3,08’lik biraz daha güçlü bir hareket yaptı. Buna ek olarak, önceki 30 gün boyunca %23,67’yi zorladı.

Genel olarak, yukarıdaki kripto para birimleri, yükseliş momentumlarını ve birden fazla gösterge aracılığıyla olumlu duygularını korumaları koşuluyla, bu ay 1 dolar fiyatına ulaşabilir. Bununla birlikte, yatırım yapmadan önce kişinin kendi araştırmasını yapması kritik önem taşıyor.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzman ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x